Satsbord Ferdinand Lundquis

Satsbord Ferdinand Lundquis
Satsbord Ferdinand Lundquis
Satsbord Ferdinand Lundquis
Satsbord Ferdinand Lundquis
Satsbord Ferdinand Lundquis
Satsbord Ferdinand Lundquis

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, tre delar, signerat Edmünd, Ferdinand Lundquist, 1900-talets andra kvartal, kakelplatter med målad dekor, mässingskodda fotavslut, längd 34-52 cm, bredd 29-36 cm, höjd 52-57 cm.

Bruksslitage.

830339

2020-11-08