Hushållsvåg

Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 EUR

VÅG, Jernbolaget Eskilstuna, gjutjärn och mässing, höjd 26 cm, 1900-talets första hälft

Bruksslitage.

830340

2020-10-26