Snäckaskar

Snäckaskar
Snäckaskar
Snäckaskar
Snäckaskar
Snäckaskar
Snäckaskar
Snäckaskar
Snäckaskar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASKAR, 2 st, 1800-tal, varav en med silverfattning, snäckor av släktet Cypraea pantherina, en stämplad Erik Gustaf Stenquist Enköping 1847, längd ca 7,5 cm

Tennlagningar

830349

2020-10-27