Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN WÄRFF (född 1933) (2) skulptur och skål, Kosta, skulptur i form av stele med graverad dekor, fat, delvis blästrat glas, signerade höjd ca 23 samt 7, fatets diameter 35,5 cm
Slitage
830350
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här