Göran Wärff skulptur och skål

Göran Wärff skulptur och skål
Göran Wärff skulptur och skål
Göran Wärff skulptur och skål
Göran Wärff skulptur och skål
Göran Wärff skulptur och skål
Göran Wärff skulptur och skål
Göran Wärff skulptur och skål
Göran Wärff skulptur och skål

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF (född 1933) (2) skulptur och skål, Kosta, skulptur i form av stele med graverad dekor, fat, delvis blästrat glas, signerade höjd ca 23 samt 7, fatets diameter 35,5 cm

Slitage

830350

2020-10-27