Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, ABG Lidner Helsingborg, konturerad stenskiva, rokokostil, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 82, 98x47 cm
Nyckel saknas, smärre ytskador
830351
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här