Lisa Larson
2020-10-27
830358
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, "Nisse Nyfiken", 3 st, figuriner, stengods, glaserade, signerade undertill Lisa L samt stämplade Made In Sweden, höjd ca 7 cm
Smärre slitage