Paul Rene Gaugain litografi

Paul Rene Gaugain litografi
Paul Rene Gaugain litografi
Paul Rene Gaugain litografi
Paul Rene Gaugain litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

PAUL RENE GAUGAIN (1911-1976) Komposition, signerad och daterad 1972, numrerad 19/30, litografi, ej ramad, bladmått ca 77x65 cm

Tejprester samt ytlig bortfall av papper på baksidan

830361

2020-10-27