Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
PAUL RENE GAUGAIN (1911-1976) Komposition, signerad och daterad 1972, numrerad 19/30, litografi, ej ramad, bladmått ca 77x65 cm
Tejprester samt ytlig bortfall av papper på baksidan
830361
2020-10-27