Konsollbord

Konsollbord
Konsollbord
Konsollbord
Konsollbord

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

KONSOLLBORD, slutet av 1900-talet, bronserad stomme, stenskiva, höjd ca 58, 56x25 cm

Bruksslitage

830364

2020-10-27