Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, på ben, allmoge, 1700/1800-tal med senare tillkomna delar, furu, delvis betsad samt dekormålad, höjd ca 88, 100x50 cm
Slitage, beslag på locket saknas, färgbortfall
830366
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här