Kistbord

Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

KISTA, på ben, allmoge, 1700/1800-tal med senare tillkomna delar, furu, delvis betsad samt dekormålad, höjd ca 88, 100x50 cm

Slitage, beslag på locket saknas, färgbortfall

830366

2020-10-27