Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets första hälft, blandstil, svartmålat, tre lådor, spegeldörrar med ett invändigt hyllplan, höjd ca 104, 165x56 cm

Renoverad kompletterad, bruks ochj åldersrelaterat slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

830367

2020-10-27