TAGE GAVIK olja på duk

TAGE GAVIK olja på duk
TAGE GAVIK olja på duk
TAGE GAVIK olja på duk
TAGE GAVIK olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAGE GAVIK, olja på duk, signerad och daterad 1958, även signerad och daterad a tergo, "Lindholmen mars", 47x38 cm.

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, duk med intrycksskada.

830383

2020-11-07