Ulf Röll Larsen oljemålning

Ulf Röll Larsen oljemålning
Ulf Röll Larsen oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF RÖLL LARSEN (född 1948), oljemålning, signerad och daterad 1990, "Studie 1/1, bildstorlek 48x32 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

830384

2020-11-07