Stockholm på 1870-talet
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HEINREICH NEUHAUS, efter, "Stockholm på 1870-talet" litografiskt tryck, AB Kartgrafiska Institutet, Esselte AB Sockholm, 1953, ca 95x75
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerad ur ram, gulnad
830389
2020-11-07