Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934), färglitografi, signerad och numrerad 175/305, vinterlandskap, bildstorlek 36x48 cm.

Ej examinerad ur ram.

830392

2020-11-03