Bengt Edenfalk skål

Bengt Edenfalk skål
Bengt Edenfalk skål
Bengt Edenfalk skål
Bengt Edenfalk skål
Bengt Edenfalk skål
Bengt Edenfalk skål
Bengt Edenfalk skål
Bengt Edenfalk skål
Bengt Edenfalk skål
Bengt Edenfalk skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT EDENFALK, Skål i form av snäcka, signerad samt ENE 2-3, klarglas, höjd ca 5,5 samt 21x21 cm

Smärre slitage

830393

2020-11-07