Espressomaskin La Cimbali

Espressomaskin La Cimbali
Espressomaskin La Cimbali
Espressomaskin La Cimbali
Espressomaskin La Cimbali
Espressomaskin La Cimbali
Espressomaskin La Cimbali
Espressomaskin La Cimbali
Espressomaskin La Cimbali

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESPRESSOMASKIN, "MicroCimbali Liberty" Colombo Joe, La Cimbali, Italien, 1970/80-tal
,

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, saknar filterhållare

830396

2020-11-07