Espressomaskin La Cimbali
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESPRESSOMASKIN, "MicroCimbali Liberty" Colombo Joe, La Cimbali, Italien, 1970/80-tal
,
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, saknar filterhållare
830396
2020-11-07