Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): "Gunlög", etsning, osignerad, ca 29,5x22,5 cm
Synlig gulnad, ej examinerad ur ram
830397
2020-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här