Saxlampa

Saxlampa
Saxlampa
Saxlampa
Saxlampa
Saxlampa
Saxlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAXLAMPA, Asea, 1950-tal, grålackerad metall, totallängd ca 90 cm

SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

830404

2020-11-07