Rejmyre väggarmatur

Rejmyre väggarmatur
Rejmyre väggarmatur
Rejmyre väggarmatur
Rejmyre väggarmatur
Rejmyre väggarmatur
Rejmyre väggarmatur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REJMYRE ARMATURFABRIK, vägglampa, 1900-talets andra hälft, guldpläterad metall, skärm i glas, höjd ca 29 cm

Ej funktionstest, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage

830405

2020-11-07