Soffbord
2020-11-07
830408
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets första hälft, på pelarfot, fanérat i mahogny, fotplatta med klotfötter, höjd ca 60, 104x75,
bruksslitage