Bägare 2 st silver

Bägare 2 st silver
Bägare 2 st silver
Bägare 2 st silver
Bägare 2 st silver
Bägare 2 st silver
Bägare 2 st silver
Bägare 2 st silver
Bägare 2 st silver
Bägare 2 st silver
Bägare 2 st silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, 2 st., silver, en med invändig förgyllning, stämplade GAB, Stockholm 1907 resp. NK, 1928, höjd ca 18,5 cm, vikt ca 511 g

Slitage

830411

2020-11-07