Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj

Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj
Folke Ohlsson Duxiesta fåtölj

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE OHLSSON, "Duxiesta" fåtölj, Bra bohag, DUX, Ljungs industier Malmö, 1960-tal. massiv ek, ställbar lutning med låsfunktion, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage,

830414

2020-10-27