Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURINER, 2 st, varav en Meissen "Le Concert", porslin, polykromt bemålad, höjd ca 14 cm, lös arm medföljer

Figurinen av Meissen med trasig arm samt 3 mikronagg, den andra med lagning vid ena armleden

830417

2020-11-07