Lampa för utomhusbelysning
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPA, för utomhusbelysning, (saknar stång) 1900-talets mitt, skärm i gul plast, tak i koppar, höjd ca 53, diameter 72 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
830422
2020-10-29