Lampa för utomhusbelysning

Lampa för utomhusbelysning
Lampa för utomhusbelysning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

LAMPA, för utomhusbelysning, (saknar stång) 1900-talets mitt, skärm i gul plast, tak i koppar, höjd ca 53, diameter 72 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

830422

2020-10-29