Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL WALLERT (1890-1962): Motiv med kvinna vid staffli, signerad och daterad Wallert 1941, olja på duk, ca 50 x 38 cm
Ej examinerad ur ram
830426
2020-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här