Axel Wallert akvarell

Axel Wallert akvarell
Axel Wallert akvarell
Axel Wallert akvarell
Axel Wallert akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): Motiv med kvinna vid staffli, signerad och daterad Wallert 1941, olja på duk, ca 50 x 38 cm

Ej examinerad ur ram

830426

2020-10-29