Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Livet", signerad Marie von Kraemer, olja på duk, ca 65 x 82 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer
Zustandsbeschreibung
830430
2020-11-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner