Vitrinskåp 2-delat

Vitrinskåp 2-delat
Vitrinskåp 2-delat
Vitrinskåp 2-delat
Vitrinskåp 2-delat
Vitrinskåp 2-delat
Vitrinskåp 2-delat
Vitrinskåp 2-delat
Vitrinskåp 2-delat

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, tvådelat, fanérat i mahogny, vitrindel invändigt med 3 hyllplan i glas, underskåp med 2 bakomliggande hyllplan, 2 nycklar medföljer, höjd ca 181, 82x40 cm

Bruksslitage, kantstött

830433

2020-11-07