Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRDJUR, 47 st., merparten i olika stenarter, varav 5 i malakit, 1900-tal, höjd ca 0,5-5 cm
Skador, nagg
830458
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här