Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
ANDERS PALMÉR (född 1958): Skånegård, olja på duk, signerad Palmér, ca 100x200 cm
830465
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här