Carl Malmsten Bergshamra bord

Carl Malmsten Bergshamra bord
Carl Malmsten Bergshamra bord
Carl Malmsten Bergshamra bord
Carl Malmsten Bergshamra bord
Carl Malmsten Bergshamra bord
Carl Malmsten Bergshamra bord
Carl Malmsten Bergshamra bord
Carl Malmsten Bergshamra bord
Carl Malmsten Bergshamra bord
Carl Malmsten Bergshamra bord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Bergshamra", 1900-talets andra hälft, trädgårdsbord, höjd ca 70, 120x72 cm

Slitage

830474

2020-10-26