CARL FREDRIK REUTERSWÄRD

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD(1934-2016): "Natur & Kultur", signerad samt med dedikation "Till Per från Carl Fredrik", HC. färglitografi, 88x60 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

830481

2020-10-27