Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD(1934-2016): "Natur & Kultur", signerad samt med dedikation "Till Per från Carl Fredrik", HC. färglitografi, 88x60 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
830481
2020-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner