Smyckeskrin

Smyckeskrin
Smyckeskrin
Smyckeskrin
Smyckeskrin
Smyckeskrin
Smyckeskrin
Smyckeskrin
Smyckeskrin
Smyckeskrin
Smyckeskrin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SMYCKESSKRIN, KIna, 1900-talets slut, luckor med 5 bakomliggande lådor, stomme i trä, iläggningar i mässing samt jade (nefrit), inuti tyg, höjd ca 28 samt 19x14 cm

Saknar sprint vid luckornas beslag, slitage

830485

2020-10-27