Servisdelar Lindberg

Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg
Servisdelar Lindberg

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, tallrikar, "Spisa ribb", Gustavsberg, formgivningsår 1955, 15 st, bestående av: 10mattallrikar samt 5 djupa tallrikar, diameter ca 19-25 cm

Ett nagg, i övrigt lättare bruksslitage

830488

2020-10-26