Servisdelar Lindberg
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, tallrikar, "Spisa ribb", Gustavsberg, formgivningsår 1955, 15 st, bestående av: 10mattallrikar samt 5 djupa tallrikar, diameter ca 19-25 cm
Ett nagg, i övrigt lättare bruksslitage
830488
2020-10-26