Brita Nordencreutz olja

Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja
Brita Nordencreutz olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Interiör med stilleben, signerad B Nordencreutz-60 olja på pannå ca 40x24 cm

830490

2020-10-26