Vaser mässing
2020-10-26
830492
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 2 st., mässing, pålagda svenska kopparmynt, höjd 14,5 cm
Mynt med slitage, bucklor