Herman Josef Wijngaard olja

Herman Josef Wijngaard olja
Herman Josef Wijngaard olja
Herman Josef Wijngaard olja
Herman Josef Wijngaard olja
Herman Josef Wijngaard olja
Herman Josef Wijngaard olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMANN JOZEF WIJNGAARD (1922-2012): Landskap med änder, signerad H.J. Wijngaard, olja på duk, 61x81 cm

830493

2020-10-26