Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERMANN JOZEF WIJNGAARD (1922-2012): Landskap med änder, signerad H.J. Wijngaard, olja på duk, 61x81 cm
830493
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här