Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Strandbild, olja på duk, signerad, 61x91 cm

830494

2020-10-26