Harnesk

Harnesk
Harnesk
Harnesk
Harnesk
Harnesk
Harnesk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARNESK, 1900-talets mitt, 2 delar i form av plåt för rygg och bröst, järn med detaljer i mässing samt remmar i brunt läder, höjd ca 43 samt bredd 43 cm

Slitage, ställvis rostanmgrepp

830497

2020-10-27