Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HARNESK, 1900-talets mitt, 2 delar i form av plåt för rygg och bröst, järn med detaljer i mässing samt remmar i brunt läder, höjd ca 43 samt bredd 43 cm
Slitage, ställvis rostanmgrepp
830497
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här