Erik Olsson pastell

Erik  Olsson pastell
Erik  Olsson pastell
Erik  Olsson pastell
Erik  Olsson pastell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OLSSON (1919-2006): motiv med blommande träd, signerad och daterad Erik Olsson Sanda -1954, pastell, bildmått ca 57x46 cm

830499

2020-10-27