Bo von Schwerin olja

Bo von Schwerin olja
Bo von Schwerin olja
Bo von Schwerin olja
Bo von Schwerin olja
Bo von Schwerin olja
Bo von Schwerin olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO VON SCHWERIN (1881-1940): Sjölandskap, signerad B. von Schwerin, olja på duk, ca 22x32 cm

830512

2020-10-26