Poul Kjaerholm soffbord

Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord
Poul Kjaerholm soffbord

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

POUL KJAERHOLM, "PK61", soffbord, E Kold Christensen, Danmark, underrede av rostfritt stål, märkt DENMARK, höjd 35, 80x80 cm

Senare skiva, nagg samt avslag, bruksslitage

830562

2020-10-27