Sideboard Engleson

Sideboard Engleson
Sideboard Engleson
Sideboard Engleson
Sideboard Engleson
Sideboard Engleson
Sideboard Engleson
Sideboard Engleson
Sideboard Engleson
Sideboard Engleson
Sideboard Engleson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, Engleson, benställning av kromad metall, rektangulär glasskiva, höjd 73, skivan 130 x 39 cm

Smärre slitage och smärre kantnagg

830569

2020-10-27