Personbil samt linbana

Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana
Personbil samt linbana

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PERSONBIL OCH LINBANA, 1950-70-tal, bestående av Schuco Mercedes 350 SL, fjörrstyrd med sladd och dosa, batteridriven, längd ca 30 cm Lehmann linbana Rigi 900E, batteridriven, bägge i fabriksförpackningar

Funktioner ej testade, Rigi skadadt (löst ) fäste på taket samt lackskador (sliten förpackning)

830570

2020-10-27