Personbil samt linbana
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PERSONBIL OCH LINBANA, 1950-70-tal, bestående av Schuco Mercedes 350 SL, fjörrstyrd med sladd och dosa, batteridriven, längd ca 30 cm Lehmann linbana Rigi 900E, batteridriven, bägge i fabriksförpackningar
Funktioner ej testade, Rigi skadadt (löst ) fäste på taket samt lackskador (sliten förpackning)
830570
2020-10-27