SIGNE BARTH oljemålning

SIGNE BARTH oljemålning
SIGNE BARTH oljemålning
SIGNE BARTH oljemålning
SIGNE BARTH oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SIGNE BARTH, oljemålning, duk på pannå, signerad och daterad -49, "Hamngatan i ?", 35x27 cm.

Fint skick efter ålder.

830605

2020-11-07