Edward Fletcher olja på duk

Edward Fletcher olja på duk
Edward Fletcher olja på duk
Edward Fletcher olja på duk
Edward Fletcher olja på duk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDWARD FLETCHER (1857-1945), olja på duk, solnedgång över hamn, 61x41 cm.

Smärre fläckar, något slitage.

830610

2020-11-07