Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDWARD FLETCHER (1857-1945), olja på duk, solnedgång över hamn, 61x41 cm.
Smärre fläckar, något slitage.
830610
2020-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här