Soffa Dux

Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, Dux, 1900-tal, 3-sits, lösa plymåer, ca 206x83, sitthöjd 47 cm

Senare ben, orginalben medföljer, bruksslitage

830611

2020-10-31